بازاریابی بلاگی

  • خانه
  • //بازاریابی اینترنتی//بازاریابی بلاگی

بازاریابی بلاگی

بازاریابی بلاگی یکی از حرفه ای ترین روشهای بازاریابی اینترنتی به شمار میرود.

در دنیای اینترنت، هر کسی می خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد، بهترین راه برای این کار استفاده از وبلاگ ها می باشد. بلاگ ها به دلیل ارائه اطلاعات بروز و جدید از ارزش بالایی نزد موتورهای جستجو برخوردارند و البته کاربران اینترنت هم به شدت به دنبال بلاگهای بروز و قوی در زمینه موضوعات مورد علاقه خود هستند. با این حساب متوجه می شوید که یک بلاگ یعنی کانونی از مشتریان بالقوه در حیطه موضوع بلاگ. حال تنها کاری که لازم است، معرفی حرفه ای محصولات و خدمات خود در میان مطالب منتشر شده در بلاگ است.

مزایای تبلیغات وبلاگی نسبت به دیگر تبلیغ‌ها

در تبلیغات وبلاگی می‌توانید به صرف هزینه ای بسیار اندك، تبلیغاتی در سطح بسیار وسیع انجام دهید و تبلیغات شما برای همیشه باقی بماند. با تبلیغات وبلاگی، تبلیغات شما تنها محدود به یك یا چند وبسایت نمی‌شود، بلكه در صدها وبلاگ نمایش می‌یاید و كاربران تنها با میل و رغبت خودشان بر روی لینك‌های شما كلیك می‌كنند، نه به دلیل مسائلی نظیر كسب درآمد.

خدمات سرویس وبلاگی مرکز بازاریابی نوین ایران

یکی از خدمات سرویس وبلاگی ما، ايجاد لينكهاي متعدد از صدها وب سايت به وب سايت شما می باشد. در حقيقت به شما اين امكان را مي دهد كه مردم را از نقاط مختلف دنياي مجازي بر اساس نيازهايشان و خدماتي كه شما بر روي وب سايت خود ارائه مي نماييد، به وب سايت شما راهنمايي كند.

متخصصین بازاریابی اینترنتی ما می توانند به شما در ساخت یک بلاگ شرکتی کمک نموده که به خوبی نمایان کننده برندینگ شما باشد و متصل به وب سایت شما حرکت نماید. مرکز بازاریابی نوین ایران وبلاگ شرکت شما را برای بازار هدفتان به صورت تخصصی خواهد ساخت و همچنین به شما آموزش می دهد که چه مطالبی را در بلاگ ارسال کنید.

متخصصین شرکت مرکز بازاریابی نوین ایران همچنین آخرین آنالیزور های وب را بر روی وب سایت شما نصب می نمایند تا بتوانید ترافیک و آمار بازدید وبلاگ خود را ببینید و در جهت مثبت گام بردارید.

مزیت های سرویس بازاریابی بلاگی مرکز بازاریابی نوین ایران

  • ایجاد قالبهای سفارشی
  • ایجاد بلاگ مورد نظر شما
  • ارائه لیستی از عناوین بلقوه برای پست های بلاگ شما بر اساس کلمات کلیدی
  • بهینه سازی بلاگ توسط کلمات کلیدی و موارد دیگر
  • ثبت بلاگ در موتورهای جستجوی بزرگ و دایرکتوری های مهم
  • نصب آنالیزور های مختلف برای بلاگ شما
  • لینک دهی در فضای بلاگ ها

بلاگ برای بازاریابی اینترنتی نقش آگهی روزنامه برای مشاغل خدماتی را دارد! اگر نباشد هم میتوانید کار کنید اما اگر باشد، بیزینس شما را زیر و رو میکند. امروزه بلاگ ها، بستر مناسبی برای برقراری ارتباط با مخاطبین می باشند، پس بلاگ را فراموش نکنید تا مشتریهای بالقوه بیشتری را به سمت خود جذب کنید. بسیاری بر این باروند که وبلاگ نویسی کار ساده ای است، ولی واقعا اینگونه نیست و در اصل بسیار دشوار است. پیشنهاد ما به شما، سپردن این كار به ماست. تمامی اینكار‌ها را با هزینه‌ای بسیار اندك برایتان انجام خواهیم داد.