ایمیل مارکتینگ

  • خانه
  • //بازاریابی اینترنتی//ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل یا همان پست الکترونیک یکی از قدیمی ترین ابزارهای اینترنت است اين ابزار، موفق ترين عامل ارتباطي در اينترنت است و به صورتي فراگير و گسترده در دنیا، براي بازاريابي مورد استفاده قرار مي گيرد.

با افزایش روزافزون استفاده از پست الکترونیک این ابزار به شیوه اثربخشی برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شده است. تبلیغات از طریق پست الکترونیک، ابزاری مقرون به صرفه است که از نرخ پاسخگویی بالایی نیز برخوردار است. همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز موجب تقویت نام تجاری می‌شود ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان جدید نیز ابزار بسیار کارآمدی است.

چرا ایمیل مارکتینگ ؟

ما در اینجا فقط به مواردی چند از دلایل استفاده از ایمیل مارکتینگ اشاره می کنیم. در بازاریابی ایمیل مارکتینگ بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال میکنید. ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور است و بنابراین سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش شما را افزایش میدهد.

در اين روش شركتها و موسسات مختلف قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با كمترين هزينه به هزاران و حتي مليونها نفر در سرتاسر جهان معرفي نمايند.

مزایای سرویس ایمیل مارکتینگ مرکز بازاریابی نوین ایران

  • مشاوره در تعیین محتوا
  • ایمیل های تبلیغاتی شما صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد.
  • تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود
  • ارائه گزارش جامع ارسال (تعداد ایمیل های ارسال شده ، ارسال نشده ، باز شده ، کلیک ها و…)
  • هزينه بسیار پايين ارسال ايميل

مجموعه مرکز بازاریابی نوین ایران پس از چندین سال تجربه، سرویس ایمیل مارکتینگ را ارائه کرده است. شما دیگر نگران اسپم شدن ایمیل های خود نباشید و این کار را به ما بسپارید. همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.